Kadra

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Dyrektor SzkołyZenobia Witek

                            - przyroda ( kl. IV)

                           - biologia (kl. V-VIII)

 

Abramczyk Anna-

n-l religii(kl. 0-VIII) i wychowania do życia w rodzinie (kl. IV,VI,VIII)

 

Alikowska Urszula-

n-l matematyki (kl.IV-VI)

(zwolnienie lekarskie)

 
Boreczek Iwona-

edukacja wczesnoszkolna (kl. I), terapia pedagoga, opiekun biblioteki, wychowawca klasy I

 

Ciechański Jerzy

język angielski (kl. IV - VIII), kółko języka angielskiego (kl.VII)

 

Ciołek Ewelina -

n-l języka polskiego (kl. VII- VIII), historii (kl. VI-VIII), język rosyjski (kl. VII-VIII), wychowawca kl. VII

 

Drewienkowska Barbara - (urlop mac.)

 

Gruba Robert-   

n-l edukacji dla bezpieczeństwa, doradztwo zawodowe kl.VIII, wiedza o społeczeństwie (kl.VIII)

 

Jabłońska Katarzyna-

edukacja przedszkolna (kl. 0), wychowawca klasy 0 

 

Jastrzębska Sylwia-

pedagog, n-l muzyki i plastyki (kl. IV-VII), logopeda

 

Kalińska Klaudia -

n-l wspomagający w kl. ,,2", rewalidacja

 

Kazana Anna

język angielski
oddział przedszkolny, kl. ,,0" - III

Kołodziejczyk Agnieszka-

język polski ( kl. IV-VI),

historia (kl. IV-V),

wychowawca kl. V, VI

kołko języka polskiego (kl.V)

 

 

 Kucińska Justyna-

chemia (kl. VII- VIII)

 

 Nastaj Małgorzata-

 edukacja wczesnoszkolna (kl.II), kółko (kl. II), wychowawca (kl. II), edukacja muzyczna (kl.II-III) 

                 

 Pietrzela Halina- 

fizyka ( kl. VII- VIII)

 

Podświadek Aneta -

psycholog

 

Prażmo Elżbieta-

geografia (kl.V - VIII)

 

Romańska Magdalena-

edukacja przedszkolna 3-4 latki, opiekun biblioteki, wychowawca odziału 3-4 latków

 

Stachniak Kinga - 

nauczyciel wspomagający w kl. IV

 

Suska Radosław -

wychowanie fizyczne( kl. I,III, IV-VIII), wychowawca klasy IV

 

Ścibiorska Róża -

matematyka (kl. IV - VIII), kółko matematyczne (kl. VIII), zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze (mat)

(zastępstwo za Panią Urszulę Alikowską)

 

Wachnik Ewelina-

nauczyciel wspomagający w kl.VIII, integracja sensoryczna, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, technika (kl.IV-VI), logopedia, wychowawca (kl. VIII)

 

Witek Karolina- (na urlopie)

 

 

Woźniak Anna-

edukacja wczesnoszkolna -kl. II,

 informatyka ( kl. IV-VIII),

rewalidacja, wychowawca kl. II, kółko (kl. III)

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2019-03-01
Data publikacji:2019-03-01
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Agnieszka Kołodziejczyk
Liczba odwiedzin:1701