Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Szkoła Podstawowa w Krzówce - Mam Talent! w ramach projektu ,,Z Kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji" .

Informacje

Szkoła Podstawowa w Krzówce

Mam Talent! w ramach projektu ,,Z Kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji" .

Koniec roku szkolnego to także zakończenie realizowanych projektów. Dzieci uczęszczające na świetlicę uczestniczyły w projekcie ,,Z Kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji" .Postacią przewodnią projektu był kot Amadeusz, który zabierał głos w wierszykach z książki „O kotku Amadeuszu, czyli wiersze na małe i duże troski”. Podejmował tematy znane wszystkim dzieciom, np. jak radzić sobie z emocjami (ze strachem, z nieśmiałością, z poczuciem porażki, ze smutkiem), jak rozwiązywać problemy (jak odnaleźć swój talent, jak znaleźć przyjaciół, co robić w czasie choroby), jak radzić sobie w niektórych sytuacjach (jak pokonać nudę), jak odnaleźć się w świecie (jak zadbać o przyrodę, jak pokonać nieśmiałość, jak pokonać niecierpliwość, czy warto być dorosłym).
Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach. Oto fotorelacja z zadania ,który wywołał największy entuzjazm-Europejski Dzień Talentu.